Najlepsze zabiegi kosmetyczne na dłonie

Atrakcyjność kobiety wielu mężczyzn postrzega przez pryzmat zadbanych dłoni. Pielęgnacja dłoni i stóp absolutnie nie może ograniczać się do nałożenia lakieru na paznokcie. Wraz z upływem lat na dłoniach i stopach mogą pojawić się pierwsze oznaki starzenia. Gdy ten problem dotyka również Was to znak, że najwyższa pora skorzystać z usług profesjonalisty.

Każdy profesjonalny salon kosmetyczny oferuje specjalistyczne zabiegi kosmetyczne na dłonie i stopy. Warto wybrać dobry gabinet, który pomoże nam zadbać o siebie. W Zielonej Górze jest wiele dobrych salonów, gdzie można poddać się zabiegom. Należy tylko znaleźć taki, które będzie nam odpowiadał: w internetowych wyszukiwarkach jest wiele stron z opiniami salonów kosmetycznych.

Przy sporych przebarwieniach najlepiej zdecydować się na ich usuwanie przy pomocy peelingu chemicznego. Jak wskazuje kosmetyczka najlepsze efekty daje poprzedzenie peelingu chemicznego peelingiem mechanicznym w postaci mikrodermabrazji. Taki sposób postępowania sprawia, że składniki zawarte w preparacie chemicznym są o wiele lepiej wchłaniane przez skórę dłoni. Najlepsze rezultaty przynosi seria co najmniej kilku zabiegów.

Przeanalizowaliśmy również ofertę gabinetów kosmetycznych w Zielonej Górze. Najpopularniejsze są zabiegi parafinowe na dłonie. Na wstępie usuwany jest martwy naskórek. Wykonuje się go zwykle razem z peelingiem, odpowiednio masując skórę. Następnie stosuje się specjalne preparaty odżywcze. Kosmetyczka  każe na koniec zanurzyć pacjentce dłonie w parafinie. Następnie na ręce nakłada się foliowe rękawiczki. Po kilkunastu minutach pozbywamy się parafiny i nakładamy krem nawilżający. Rezultaty widoczne są niemal natychmiast. Skóra jest jedwabiście gładka i miła w dotyku.

Salon kosmetyczny w Zielonej Górze oferuje również odmładzanie skóry dłoni przy wykorzystaniu dwutlenku węgla. Za pomocą specjalnej techniki CO2 wprowadzane jest wewnątrz skóry. CO2 niejako stymuluje skórę do odnowy, włókna kolagenowe ulegają naprawie. Poprawia się ukrwienie i krążenie, dzięki czemu składniki zawarte w preparatach odżywczych są o wiele lepiej wchłaniane.

Za najpopularniejszy zabieg kosmetyczny wykonywany na dłonie z całą pewnością uznamy manicure klasyczny. Profesjonalistka usuwa najpierw skórki wokół paznokci, odżywia płytkę paznokcia oraz skórę dłoni. Zabieg trwa zazwyczaj godzinę, a jego koszt wynosi kilkadziesiąt złotych. Ważne jest również to, by przywrócić odpowiednie krążenie krwi w dłoniach. Najlepsze do tego są masaże relaksacyjne. Najlepiej wykonać je po manicure. Przynoszą najlepsze efekty, skóra wydaje się odmłodzona.

One thought on “Najlepsze zabiegi kosmetyczne na dłonie

  1. Ja sobie sama maluję paznokcie, nie chodzę na manicure bo to mi się wydaje stratą czasu, ale za to lubię chodzić do kosmetyczki na maseczki na twarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>